Świadectwa z Mszy z modlitwą o uzdrowienie

Panie Boże, dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski. Dziękuję za znalezienie pracy i za zdrowie. Oddaję Ci chwałę za to, że uwolniłeś mojego męża od alkoholu.

Ewa


Panie Boże! dziękuję Ci za uzdrowienie mojej córki z choroby skóry.

Twoje umiłowane dziecko


Panie Jezu, dziękuję Ci za wszystkie łaski, które otrzymała moja rodzina od Ciebie. Dziękuję za cud poczęcia i życia maleńkiej Zosi.


Pan Jezus jest moim lekarzem. Od 2 miesięcy gorliwie modliłam się o uzdrowienie mnie ze znamienia na języku, które wymagało usunięcia. Taką diagnozę postawił lekarz chirurgii szczękowej.  Podczas majowej Eucharystii gorliwie modliłam się o cud uzdrowienia. 19 czerwca byłam na kolejnej wizycie i usłyszałam od lekarza, że zmiana na języku zniknęła. Zdziwiony lekarz zapytał, co stosowałam. Odpowiedziałam, że modliłam się i Jezus mnie uzdrowił. Chwała Panu! On jest moim Panem i Zbawicielem. On mnie uzdrowił. On żyje!

Irena Sienkiewicz „ Źródło”


Panie Jezu, dziękuję Ci, że mnie wysłuchałeś. Stał się cud: Joanna wróciła do wiary katolickiej. Tak bardzo się cieszę, że się przemienia się dla Boga i ludzi.


Boże Ojcze.
Dziękuję za dar uzdrowienia podczas Mszy Świętej z modlitwą o uzdrowienie. Poczułam moc i dotyk Ducha Świętego. Ustąpiły bóle rąk (RZS). Jestem szczęśliwa i ogromnie wdzięczna. W odpowiedzi na ten dar uzdrowienia postanowiłam, że będę modlić się za innych.

Mirosława


Panie Jezu.
Dziękuję Ci z całego serca za to, że uzdrowiłeś mnie. Podczas Eucharystii z modlitwą o uzdrowienie prosiłam Cię, abyś uzdrowił moje struny głosowe z guzków. Podczas ostatniej wizyty u foniatry (w marcu) lekarz w trakcie badania stwierdził, że guzy zniknęły. Poczułam ogromną radość w sercu, bo wiedziałam, że to Twoje dzieło. Wiem, że to Ty mnie uzdrowiłeś. Tyle lat kierowałam sama swoim życiem, tyle razy grzeszyłam i odchodziłam, a Ty wyciągnąłeś do mnie swoją rękę. Chwyciłam się jej. Uzdrowiłeś moje serce i struny głosowe. Okazałeś tak wielkie miłosierdzie względem mnie. Dziękuję.
Dziś ogłaszam, Ty jesteś moim Panem i Zbawicielem. Jezu pragnę Tobie służyć. Chwała Ci, Jezu.

Agnieszka