Eucharystia i modlitwa o uzdrowienie

Modlitwa o uzdrowienie – to posługa, która wynika z wielkiego miłosierdzia Boga, który pochyla się nad nami, bo widzi, że bez Jego pomocy sobie nie poradzimy. On współczuje nam we wszystkim: w chorobach, słabościach, niedomaganiach, rozumie ból naszych zranień i pragnie leczyć nasze złamane serca. Pragnie przywracać nam zdrowie duszy i ciała, a nade wszystko jedna nas z Ojcem i przywraca radość z naszego zbawienia.

Na tę modlitwę przychodzą ludzie dotknięci chorobami fizycznymi, uzależnieni, przeżywający trudności w małżeństwach, rodzinach, relacjach. Wielu z nich doznaje pocieszenia, umocnienia i uzdrowienia.

Przyjdź, spotkaj się z Panem Bogiem, opowiedz Mu o tym, co Cię boli, co trapi, na co chorujesz, co chcesz, aby Ci uczynił i pozwól Mu uzdrowić swoje serce i ciało.

Zapraszamy, Jezus już na Ciebie czeka! Przekaż to zaproszenie, tym wszystkim, którzy potrzebują takiej modlitwy.

Msze z modlitwą o uzdrowienie odbywają się w ostatni poniedziałek miesiąca w kościele św. Rocha. Aktualne terminy są tutaj.

Rozpoczynamy o godz. 17:45 modlitwą uwielbienia.

Można napisać własną intencję i złożyć przed Mszą, do skrzynki z napisem „PROŚBY”, która będzie wystawiona w nawie głównej w kościele.

Jeśli podczas tej Eucharystii doświadczyłeś(-aś) uwolnienia, uzdrowienia duchowego bądź fizycznego i to spotkanie z Jezusem przemieniło Twoje życie – podziel się swoim świadectwem, będzie taka możliwość na zakończenie Eucharystii. Można również napisać swoje świadectwo i złożyć przed Mszą do skrzynki z napisem „DZIĘKCZYNIENIE”, która będzie wystawiona w nawie głównej kościoła. Niech to będzie wyraz Twojej wdzięczności Panu Bogu, za cud jaki stał się Twoim udziałem.

Za wszystkie łaski Wspaniałemu Bogu Chwała! Miłosierdzie Jego na wieki wychwalać będę!