DYŻURY WSPÓLNOT

DYŻURY WSPÓLNOT

 

SŁUŻBA LITURGICZNA NA EUCHARYSTII WSPÓLNOTOWEJ 2019/2020
03 wrzesień 2019 Zwiastowanie
01 październik 2019 Odnowieni Miłością
05 listopad 2019 Petra

 

Modlitwa za Odnowę Białostocką 2019/2020r.  

Rok 2019

Listopad – Sokółka

Grudzień – Sidra

 

Rok 2020

Styczeń – Zjednoczeni w Duchu , Uhowo

Luty – Dobrzyniewo

Marzec – Nowy Izrael

Kwiecień – Credo

Maj – Petra

Czerwiec – Zespół Uwielbienia Od Nowa

Lipiec – Marana Tha

Sierpień – Getsemani

Wrzesień – Odnowieni Miłością

Październik – Betania

Listopad – Kana

Grudzień – Uczniowie Pana

 

 

SPRZĄTANIE DOMU REKOLEKCYJNEGO w SURAŻU :

2019 – NOWY IZRAEL, NOWE ŻYCIE, JERUZALEM NOWE

2020 – PETRA, MARANA THA, UCZNIOWIE PANA

2021 – JAN APOSTOŁ, WIECZERNIK, GETSEMANI, CREDO

 

DOM REKOLEKCYJNY W SURAŻU TERMINARZ 2019/2020

DATA REZERWACJA SŁUŻBA W KUCHNI
2 – 8. 09. 2019  

REMONT

13 – 15. 09. 2019
20 – 22. 09. 2019
27 – 30. 09. 2019
4 – 6. 10. 2019 PAR. ŚW. ANDRZEJA BOBOLI

OAZA

EMAUS
11 – 13. 10. 2019 FORMACJA LIDERÓW I ANIMATORÓW
18 – 20. 10. 2019 WSPÓLNOTA

ODNOWIENI MIŁOŚCIĄ

MAGNIFICAT

25 – 27. 10. 2019 WSPÓLNOTA BETLEJEM
1 – 3. 11. 2019 PRZERWA ŚWIĄTECZNA
8 – 10. 11. 2019 WEEKEND DLA KOBIET

JOANNA DAWIDCZYK

15 – 17. 11. 2019 STAŁA FORMACJA I
22 – 24. 11. 2019 WEEKEND DLA MĘŻCZYZN

NORBERT DAWIDCZYK

29. 11 – 1. 12. 2019 REKOLEKCJE „SERCE OJCA”

IDA NIEMIROWSKA

6 – 8. 12. 2019 WSPÓLNOTA GLORIOSA TRYNITA
13 – 15. 12. 2019 STAŁA FORMACJA I
20 – 22. 12. 2019 PRZERWA ŚWIĄTECZNA
27– 29. 12. 2019 ODNOWA RODZINOM
3 – 5. 01. 2020
10 – 12. 01. 2020
17 – 19. 01. 2020 STAŁA FORMACJA I
24 – 26. 01. 2020
31. 01 – 2. 02. 2020
7 – 9. 02. 2020
14 – 16. 02. 2020 STAŁA FORMACJA I
21 – 23. 02. 2020 WSPÓLNOTA
ŚWIATŁO CHRYSTUSA
WSPÓLNOTA Z SIDRY
28. 02 – 1. 03. 2020
6 – 8. 03. 2020 FORMACJA LIDERÓW
I ANIMATORÓW
13 – 15. 03. 2020 STAŁA FORMACJA I
20 – 22. 03. 2020 REZERWACJA DO POTWIERDZENIA
27 – 29. 03. 2020 REZERWACJA DO POTWIERDZENIA
3 – 5. 04. 2020
10 – 12. 04. 2020 TRIDUUM PASCHALNE
17 – 19. 04. 2020 STAŁA FORMACJA I
24 – 26. 04. 2020 BUNT NA POKŁADZIE

MOCNI W DUCHU

1 – 3. 05. 2020
8 – 10. 05. 2020 STAŁA FORMACJA I
15 – 17. 05. 2020
22 – 24. 05. 2020 STAŁA FORMACJA 2017/2019
29 – 31. 05. 2020
5 – 7. 06. 2020 FORMACJA LIDERÓW I ANIMATORÓW
12 – 14. 06. 2020
19 – 21. 06. 2020 WSPÓLNOTA BETLEJEM
26 – 28. 06. 2020 STAŁA FORMACJA I