Terminy

Aktualizacja: 20 kwietnia 2018

DOM REKOLEKCYJNY W SURAŻU TERMINARZ 2017/2018

 

DATA

KTO

SŁUŻBA W KUCHNI

1–3.09.2017 UCZNIOWIE PANA
8–10.09.2017 STAŁA FORMACJA I BETANIA
15–17.09.2017
22–24.09.2017
29.09–1.10.2017
6–8.10.2017
13–15.10.2017 FORMACJA LIDERÓW I ANIMATORÓW WSPÓLNOTA Z UHOWA
20–22.10.2017 WSPÓLNOTY: ODNOWIENI MIŁOŚCIĄ i MAGNIFICAT ŚWIATŁO CHRYSTUSA
27–29.10.2017 STAŁA FORMACJA I WSPÓLNOTA Z DOBRZYNIEWA
3–5.11.2017 WSPÓLNOTA Z PARAFII
CHRYSTUSA DOBREGO PASTERZA
W JUROWCACH
BETLEJEM
10–12.11.2017 WSPÓLNOTA DZIECI BOGA
I WSPÓLNOTA Z UHOWA
ŹRÓDŁO
17–19.11.2017 WSPÓLNOTA
Z WYSOKIEGO MAZOWIECKIEGO
OSOBY WYZNACZONE
24–26.11.2017 WSPÓLNOTA BETLEJEM JEZUS DOBRY PASTERZ
1–3.12.2017 STAŁA FORMACJA I JERUZALEM NOWE
8–10.12.2017 ROZEZNAWANIE
W CODZIENNOŚCI
JOANNA I NORBERT
DAWIDCZYKOWIE
DZIECI BOGA
15–17.12.2017 OAZA Z PAR. ZWIASTOWANIA NMP
W DOBRZYNIEWIE
NOWE ŻYCIE
22–24.12.2017

PRZERWA ŚWIĄTECZNA

29–31.12.2017 SPOTKANIE DLA MAŁŻEŃSTW
JOANNA I NORBERT DAWIDCZYKOWIE
OSOBY WYZNACZONE
5–7.01.2018
12–14.01.2018 STAŁA FORMACJA I ODNOWIENI MIŁOŚCIĄ
19–21.01.2018 MARANA THA
24–28.01.2018 SZKOŁA KONTAKTU Z BOGIEM
– OJCOWIE JEZUICI
OSOBY WYZNACZONE
2–4.02.2018 WSPÓLNOTA
ŚWIATŁO CHRYSTUSA
 BETLEJEM
9–11.02.2018 STAŁA FORMACJA 2015/2017
CIĄG DALSZY
CREDO
16–18.02.2018 WSPÓLNOTA EMAUS
23–25.02.2018 WSPÓLNOTA ŹRÓDŁO ZJEDNOCZENI W DUCHU
2–4.03.2018 OAZA Z PAR. NMP KRÓLOWEJ RODZIN OSOBY WYZNACZONE
9–11.03.2018 STAŁA FORMACJA I MAGNIFICAT
16–17.03.2018 FORMACJA LIDERÓW I ANIMATORÓW  ŚWIATŁO CHRYSTUSA
23–25.03.2018
30.03–1.04.2018

TRIDUUM PASCHALNE

6-8.04.2018 WSPÓLNOTA EMAUS OSOBY WYZNACZONE
13-15.04.2018 STAŁA FORMACJA I  ODNOWIENI MIŁOŚCIĄ
20–22.04.2018  GRUPA MAŁŻEŃSKA  ŹRÓDŁO
27–29.04.2018 WIECZERNIK
4–6.05.2018
11–13.05.2018 WEEKEND W CISZY
KS. ANDRZEJ BRZOZOWSKI
18–20.05.2018
25–27.05.2018
1–3.06.2018 WSPÓLNOTA DZIECI BOGA
8–10.06.2018 FORMACJA LIDERÓW I ANIMATORÓW WSPÓLNOTA Z DOBRZYNIEWA
15–17.06.2018 WSPÓLNOTA Z DOBRZYNIEWA
22–24.06.2018 STAŁA FORMACJA I DZIECI BOGA

 

DOM REKOLEKCYJNY W SURAŻU TERMINARZ 2018/2019

 

DATA

REZERWACJA

SŁUŻBA W KUCHNI

31.08–23.09.2018 REMONT
28–30.09.2018 STAŁA FORMACJA 2015/2017
5–7.10.2018 FORMACJA LIDERÓW I ANIMATORÓW 
12–14.10.2018 STAŁA FORMACJA
19–21.10.2018 WSPÓLNOTY: ODNOWIENI MIŁOŚCIĄ
i MAGNIFICAT
26–28.10.2017 WEEKEND DLA KOBIET
ZACHWYĆ SIĘ SWOIM PIĘKNEM
JOANNA DAWIDCZYK
2–4.11.2018
9–11.11.2018
16–18.11.2018 STAŁA FORMACJA
23–25.11.2018 PARAFIA ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ
BIAŁYSTOK
30.11–2.12.2018 WEEKEND DLA MĘŻCZYZN
MĘSKOŚĆ W CENIE
NORBERT DAWIDCZYK
7–9.12.2018 STAŁA FORMACJA
14–16.12.2018
21–23.12.2018

PRZERWA ŚWIĄTECZNA

28–30.12.2018

PRZERWA ŚWIĄTECZNA

4–6.01.2019
11–13.01.2019 STAŁA FORMACJA
18–20.01.2019 WEEKEND
ROZEZNAWANIE W CODZIENNOŚCI
JOANNA I NORBERT DAWIDCZYK
25–27.01.2019
1–3.02.2019
8–10.02.2019 FORMACJA LIDERÓW I ANIMATORÓW 
15–17.02.2019 STAŁA FORMACJA 2015/2017
22–24.02.2019 STAŁA FORMACJA
1–3.03.2019
8–10.03.2019
15–17.03.2019 PARAFIA ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ
BIAŁYSTOK
22–24.03.2019 STAŁA FORMACJA
29–31.03.2019
5–7.04.2019
12–14.04.2019
19–21.04.2019

TRIDUUM PASCHALNE

26-28.04.2019 STAŁA FORMACJA
3–5.05.2019
10–12.05.2019
17–19.05.2019
24–26.05.2019
31.05–2.06.2019
7–9.06.2019 FORMACJA LIDERÓW I ANIMATORÓW 
14–16.06.2019 STAŁA FORMACJA
21–23.06.2019
28–30.06.2019