Terminy

Aktualizacja: 28 grudnia 2018

DOM REKOLEKCYJNY W SURAŻU TERMINARZ 2018/2019

 

DATA

REZERWACJA

SŁUŻBA W KUCHNI

31.08–23.09.2018 REMONT
28–30.09.2018 STAŁA FORMACJA 2015/2017 CREDO
5–7.10.2018 FORMACJA LIDERÓW I ANIMATORÓW  Osoby wyznaczone
12–14.10.2018 STAŁA FORMACJA WSPÓLNOTA Z DOBRZYNIEWA
19–21.10.2018 WSPÓLNOTY: ODNOWIENI MIŁOŚCIĄ
i MAGNIFICAT
Osoby wyznaczone
26–28.10.2017 WEEKEND DLA KOBIET
ZACHWYĆ SIĘ SWOIM PIĘKNEM
JOANNA I NORBERT DAWIDCZYKOWIE
KS. DR. HAB. PRZEMYSŁAW ARTEMIUK
BETLEJEM
2–4.11.2018
9–11.11.2018 WEEKEND FORMACYJNY

KS. RAFAŁ KOPTAS

EMAUS
16–18.11.2018 STAŁA FORMACJA ŹRÓDŁO
23–25.11.2018 PARAFIA ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ
BIAŁYSTOK
ODNOWIENI MIŁOŚCIĄ
30.11–2.12.2018 WEEKEND DLA MĘŻCZYZN
MĘSKOŚĆ W CENIE

NORBERT DAWIDCZYK
KS. DR. HAB. PRZEMYSŁAW ARTEMIUK
BETLEJEM
7–9.12.2018 STAŁA FORMACJA Osoby wyznaczone
12–14.12.2018 Parafia Zwiastowania NMP
z Dobrzyniewa

ks. Marcin Piętka-Murawski
Osoby wyznaczone
14–16.12.2018 Parafia św. Jana Pawła II
ks. Jakub Budkiewicz
Osoby wyznaczone
21–23.12.2018

PRZERWA ŚWIĄTECZNA

28–30.12.2018 Odnowa Rodzinom Osoby wyznaczone
4–6.01.2019
11–13.01.2019 STAŁA FORMACJA
WSPÓLNOTA Z DOBRZYNIEWA
18–20.01.2019
24–27.01.2019
KURS MOJŻESZ
KS. KAMIL DĄBROWSKI
Osoby wyznaczone
1–3.02.2019
8–10.02.2019 WSPÓLNOTA CREDO JEZUS DOBRY PASTERZ
15–17.02.2019 STAŁA FORMACJA 2015/2017 GETSEMANI
22–24.02.2019 STAŁA FORMACJA MARANA THA
1–3.03.2019 WEEKEND III WIEKU  ZJEDNOCZENI W DUCHU
8–10.03.2019 WEEKEND FORMACYJNY
KS. RAFAŁ KOPTAS
EMAUS
15–17.03.2019 PARAFIA ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ
BIAŁYSTOK
ŚWIATŁO CHRYSTUSA
22–24.03.2019 STAŁA FORMACJA ŹRÓDŁO
29–31.03.2019 FORMACJA LIDERÓW I ANIMATORÓW WSPÓLNOTA Z DOBRZYNIEWA
5–7.04.2019 WSPÓLNOTA ŚWIATŁO CHRYSTUSA
12–14.04.2019
19–21.04.2019

TRIDUUM PASCHALNE

26-28.04.2019 STAŁA FORMACJA WSPÓLNOTA Z DOBRZYNIEWA
2–5.05.2019
BSNE
KS. KAMIL DĄBROWSKI
Osoby wyznaczone
10–12.05.2019 WEEKEND W CISZY DZIECI BOGA
17–19.05.2019
24–26.05.2019 STAŁA FORMACJA MARANA THA
31.05–2.06.2019 FORMACJA LIDERÓW I ANIMATORÓW
JERUZALEM NOWE
7–9.06.2019 WSPÓLNOTA ŹRÓDŁO Osoby wyznaczone
14–16.06.2019 WSPÓLNOTA UCZNIOWIE PANA 
21–23.06.2019 STAŁA FORMACJA Osoby wyznaczone

REKOLEKCJE WAKACYJNE 2019

TERMIN RODZAJ REKOLEKCJI PROWADZĄCY OFIARA
28 czerwca – 3 lipca 2019 Rekolekcje III wieku Ks. Andrzej Witerski
z Diecezji Drohiczyńskiej
250 zł
11 – 18 lipca 2019 Rekolekcje
Uzdrowienie wspomnień
Ks. Krzysztof Herman 380 zł
21 – 26 lipca 2019 Rekolekcje Eucharystyczne Ks. Mieczysław Ozorowski z Diecezji Łomżyńskiej 280 zł
3 – 8 sierpnia 2019 Rekolekcje
„Co Ty tu robisz, Eliaszu?
Ks. Andrzej Brzozowski 280 zł
9 – 13 sierpnia 2019 Rekolekcje
„Drogocenna perła”
Ks. Jarosław Ciuchna
i Ida Niemirowska
z Diecezji Siedleckiej
220 zł
19 – 23 sierpnia 2019 Szkoła Kontaktu z Bogiem – rekolekcje dla młodzieży Ojcowie Jezuici 250 zł
29 sierpnia – 1 września 2019 W drodze ku akceptacji siebie ks. Przemysław Artemiuk i Joanna i Norbert Dawidczykowie