Informacje

Na rekolekcje należy przyjechać w dniu rozpoczęcia turnusu między godz. 15.00 a 18.00 (ze względów organizacyjnych bardzo prosimy nie przyjeżdżać wcześniej! Chyba, że ktoś jedzie z bardzo daleka i jest to jedyne możliwe połączenie. W takim wypadku prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub e-mailowy).

Zakończenie każdego z turnusów rekolekcji ostatniego dnia w godzinach popołudniowych.

Osoby, które przyjadą po rozpoczęciu turnusu (np. następnego dnia) lub będą planowały wcześniejszy wyjazd albo wyjazdy w trakcie rekolekcji, nie będą przyjmowane na dany turnus.

PRZECZYTAJ ZANIM PRZYJEDZIESZ

  1. Na rekolekcje uczestnik przywozi ze sobą Pismo św.(Stary i Nowy Testament), notatnik, długopis i inne rzeczy, które są mu codziennie potrzebne, w tym – leki, które przyjmuje.
  2. Zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych 3, 4 lub 6 osobowych, niektóre mają własne łazienki, ale na każdym piętrze jest łazienka ogólnodostępna z kabinami prysznicowymi. Zakwaterowaniem zajmują się osoby do tego wyznaczone, najczęściej są to prowadzący rekolekcje.
  3. Istnieje możliwość pobrania poszewek na pościel za odpłatnością 10 zł, ewentualnie przywozimy swoją.
  4. W Domu poruszamy się w zmienionym obuwiu.
  5. Latem w jadalni, Kaplicy i Sali Konferencyjnej istnieje możliwość włączenia klimatyzacji.
  6. Uczestnicy rekolekcji i weekendów podejmują dyżury (służby) związane z posiłkami (zmywanie i obieranie jarzyn) i porządkami w Domu.
  7. Na rekolekcje uczestnik przyjeżdża po Sakramencie Pokuty i Pojednania (jeśli to możliwe).